Reklama, animacja, film, spoty

z życia grafika wzięte

Jak dobrze się reklamować Kwiecień 22, 2010

Filed under: promocja,reklama — reklamator @ 9:12 am
Tags: , , , ,

W dzisiejszych czasach firmy posiadają wiele możliwości reklamowania swojej działalności i swoich produktów. Planując działania marketingowe należy jednak dobrze rozeznać rynek, aby wybór narzędzi promocji była jak najbardziej efektywny dla naszego celu.

W jaki sposób zatem firma może się reklamować?
Najprostszą i zarazem najbardziej niezbędną drogą „wyjścia” do potencjalnego klienta jest strona www. Pamiętać należy, że aby witryna była skuteczna powinna zbudowana być zgodnie z podstawowymi zasadami użyteczności. Serwis powinien być łatwy w nawigacji, przejrzysty, atrakcyjny graficznie no i przede wszystkim wyposażony w treść, której poszukiwać będą nasi odwiedzający. Warto też zadbać o odpowiednią indeksację strony, dobór słów kluczowych oraz pozycjonowanie.

Warto również pomyśleć o innych metodach promocji, efektywne, a jednocześnie atrakcyjne cenowo wydają się być ulotki reklamowe. Już za kilkaset złotych możemy zapewnić sobie spory nakład ulotek, które dzięki dobremu kolportażowi mogą pozwolić nam na dotarcie do całkiem sporego grona odbiorców.

Większe firmy powinny również zadbać o obecność na nośnikach reklamy outdoorowej. Billboardy, ekrany LED oraz przyczepy reklamowe są ciekawą formą promocji. Duże nośniki będące stałym elementem reklamowym polskich miast skutecznie pomagają w budowaniu wizerunku firmy i utrwalania świadomości marki.

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s