Reklama, animacja, film, spoty

z życia grafika wzięte

Jaką stronę www wybrać? Maj 5, 2010

Filed under: strony www — reklamator @ 1:42 pm
Tags: , , , ,

Postanowiłem ostatnio zrobić sobie nową stronę www. Zależało mi na tym aby strona ta była graficznie odważna, nawigacyjnie intuicyjna, przejrzysta, dobra do indeksowania oraz przede wszystkim efektywna.

I tutaj pojawia się pierwszy dylemat – stworzyć stronę we flashu czy może raczej tradycyjnie, w oparciu o htmla. Flash jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, multimedialny i w ogóle ciekawszy – bardziej dynamiczny. Z drugiej strony jednak wprowadzanie modyfikacji nie jest już tak proste, a i indeksowanie takiej witryny jest trudniejsze.

Dla porównania sprawdziłem ofertę firm zajmujących się tworzeniem stron www. Pomijając ceny, które swoją drogą bardzo się różnią od siebie do dyspozycji mam wiele różnych opcji. Ponieważ znam się na tym jednak trochę część z nich od razu odrzucam.

Dużo firm oferuje strony www z CMSami nie gwarantującymi praktycznie jakichkolwiek możliwości edycyjnych. Dobry system zarządzania treścią jest albo bardzo drogi, albo całkowicie darmowy (Joomla, Drupal). W tym drugim przypadku narażenie na hakerskie ataki wzrasta jednak dość znacząco.

I co tu zrobić? no co zrobić…

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s