Reklama, animacja, film, spoty

z życia grafika wzięte

Mobilna reklama Czerwiec 10, 2010

Filed under: reklama — reklamator @ 3:25 pm
Tags: , , , ,

Reklama w formie mobilnej stała się w ostatnich latach popularna w większych miastach. Do zwykłego samochodu osobowego podpinana jest przyczepa, na której znajduje się przymocowany billboard. Samochód objeżdża miasto przez osiem godzin lub 100km (standardowa jednostka rozliczeniowa), dzięki czemu reklamę dostrzeże znacznie więcej osób, niż przy standardowych, statycznych billboardach.

Taka reklama gwarantuje także, że osoby które zobaczą nasz mobil reklamowy lepiej zapamiętają firmę – przypatrzą się reklamie zamiast przechodzić koło niej obojętnie, jak to ma zwykle miejsce w przypadku standardowej formy reklamy. Mobilna reklama kosztuje nieco więcej niż wynajęcie billboardu, jednak warto wziąć pod uwagę, że ilość osób, która dostrzeże naszą reklamę jest kilku czy nawet kilkudziesięciokrotnie większa! Taką reklamę możemy ponadto wynająć na kilka dni, na dowolną godzinę, określić obszar po jakim miałby poruszać się wynajęty przez nas mobil.

W niektórych mobilach możemy także odtwarzać ścieżkę dźwiękową, która dodatkowo zwróci na naszą reklamę uwagę potencjalnych klientów.

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s