Reklama, animacja, film, spoty

z życia grafika wzięte

Walka ze stresem w agencji reklamowej Październik 29, 2010

Filed under: reklama — reklamator @ 11:17 am
Tags: , , , , ,

Pracując w miejscu takim jak agencja reklamowa człowiek musi sobie jednak zdawać sprawę z tego, że jest to ciągła walka ze stresem. Ciągle trzeba się zmierzać z jakimiś nowymi wyzwaniami i zadaniami. Przy tym reklama zawsze musi być perfekcyjna. W tej branży nie toleruje się jakichkolwiek pomyłek czy też niedociągnięć.

Warto więc podkreślić, że wykonanie czegoś takiego jak projekt reklamowy w tej branży wcale nie jest łatwe. Przede wszystkim trzeba się nauczyć pracować pod ciągłą presją. Poza tym okazuje się, że grafika tworzona z myślą o skutecznej kampanii reklamowej również zawsze musi być na najwyższym poziomie.

Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się po prostu na zrezygnowanie z pracy w tej właśnie branży reklamy. Już sam stres dla wielu osób jest zdecydowanie zbyt dużą przeszkodą do tego, aby móc w jakiś sposób godziwie zarabiać.

Animacje i wizualizacje wymagają umiejętności ciągłej pracy pod presją i z zegarkiem w ręku. Ludzie słabi, którzy przy tym w ogóle nie są odporni na stres mają nie lada problem. Muszą oni albo uodpornić się na stres w bardzo krótkim czasie albo po prostu poszukać dla siebie innej pracy. Zazwyczaj przy tym wybierają oni to drugie rozwiązanie.

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s