Reklama, animacja, film, spoty

z życia grafika wzięte

Reklama w telewizji Listopad 27, 2010

Filed under: reklama,Uncategorized — reklamator @ 12:42 pm

reklama telewizyjnaNiemal w każdym większym mieście działa niewielka, lokalna telewizja, ukierunkowana głównie na przedstawianie mieszkańcom informacji z regionu, relacji ze spotkań sportowych regionalnych klubów czy poruszanie problemów miasta lub powiatu.

Gdy nasza firma ukierunkowana jest na działalność regionalną – np. prowadzimy sklep z nartami czy mamy na sprzedaż działki budowlane, a naszą grupą docelową są osoby mieszkające w promieniu 50 – 100km, lub jesteśmy właścicielami lokalnego klubu fitness, warto zainteresować się reklamą w regionalnej telewizji. Mieszkańcy często oglądają tego typu kanały chcąc być na bieżąco z wieściami z okolicy, a tak dobrana lokalna reklama z pewnością nie umknie ich uwadze.

Jeśli jednak nasza firma ukierunkowana jest na działalność ogólnopolską i to na dużą skalę (reklamy w telewizji ogólnokrajowej nie są bowiem tanie) warto zainteresować się stacjami krajowymi. Dzięki temu dotrzemy do dużej grupy odbiorców, z których z pewnością pewien procent będzie zainteresowany naszymi usługami.

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s