Reklama, animacja, film, spoty

z życia grafika wzięte

Torebki damskie skórzane jako najważniejsza część naszej garderoby Lipiec 5, 2013

Filed under: Uncategorized — reklamator @ 11:59 am

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, jakie znaczenie ma dla ciebie twoja torebka? Nie, bo oczywiste jest, że bez niej nie wyobrażasz sobie życia. Jesteśmy przywiązane nie tylko do niej, ale do jej całej zawartości. Nie wychodzimy bez niej z domu, jest dla nas jak prawa ręka. Może to wydawać się dziwne lub śmieszne, ale damskie torebki skórzane, koszykowe, czy też te z tkaniny są naszym niezbędnikiem. Mówi się, że kobiety kochają kupować buty, że to jest najważniejsza część damskiej garderoby. Każda ma ich pokaźną kolekcję w swojej szafie i niechętnie się z nimi rozstaje, nawet jeśli dawno temu jakaś para wyszła z mody.

To pozór, bowiem największe znaczenie ma nasza torba. To w niej trzymamy wszystko to, co uważamy za niezbędne w ciągu dnia. Co takiego? Tego chyba nikt nie wie. Każda kobieta trzyma w swojej torebce na pewno klucze, telefon, dokumenty, pieniądze, kilka kosmetyków i chusteczki. Ale dobrze wiemy, że na tym się nie kończy, nawet jeśli torba jest wielkości portfela. Potrafimy wpakować do niej zadziwiającą ilość przedmiotów. Problemem jest znalezienie czegokolwiek. Torebki damskie skórzane i nieskórzane są studnią bez dna.  Tak na marginesie – tutaj można znaleźć fajne:  http://sukienki-torby.pl/damskie-torebki-ze-skory-wazny-element-kobiecych-szaf Potrafimy szukać w niej kluczy przez piętnaście minut, po czym znaleźć je w bocznej kieszeni. Damska torba nie ma zazwyczaj żadnego związku z organizacją. Jest chaosem, w którym wszystko ginie. To nie stereotyp, tak naprawdę jest. Dzieje się tak, ponieważ lubimy być na wszystko przygotowane.

Chcemy mieć wszystko pod kontrolą, dlatego nosimy ze sobą z pozoru niepotrzebne rzeczy. W torebce spotykają się kosmetyki, bibeloty i książki. Większość z nas trzyma w niej również fotografie i przedmioty przynoszące szczęście. Jest bardzo ważną częścią garderoby, ponieważ ma dwa znaczenia. Po pierwsze wraz z zawartością stanowi nasz dobytek tu i teraz. Trzyma wszystko w jednym miejscu. Po drugie ozdabia i to nie w byle jaki sposób. Nadaje naszemu ubiorowi wyrazu i decyduje o naszym stylu w podobnym stopniu, co buty. Stanowi z nimi zgrany duet i nigdy nie powinna się od nich różnić charakterem. Jeżeli nosimy zazwyczaj obuwie sportowe, nie możemy pozwolić sobie na założenie do nich eleganckiej torebki. Niedopasowanie tych dwóch części garderoby to szczyt złego smaku.

Przywiązujemy do tego największą wagę, większą niż do koloru jaki powinnyśmy lub nie powinnyśmy nosić. Na buty i torebkę wydajemy zazwyczaj o wiele więcej pieniędzy, chociaż lubimy mieć ich więcej niż jedną. Marzeniem jest posiadanie osobnej torby do każdej pary obuwia. Nie jest to zazwyczaj możliwe. Niektóre z nas przywiązują wagę raczej do ilości niż jakości i wybierają tańsze rozwiązanie w postaci wyrobów ze skóry ekologicznej. Są one lżejsze, ale prezentują się o wiele gorzej, zwłaszcza gdy dochodzi do pierwszych uszkodzeń. Buty i torebka są dość intensywnie eksploatowane każdego dnia, chyba że mamy piętnaście par butów i co najmniej osiem torebek. Posiadając podstawową parę butów na sezon i jedną torbę, jasne jest, że ulegają one szybkiemu zużyciu.

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s